درخواست فروش برای نوفه ۱#

نوع درخواست: فرصت شغلی
گروه مخاطب: علاقه مندان به فروش و جذب مشتری
وضعیت دریافت درخواست: باز است.

یکی از محصولات ارزشمند نوفه (به صورت زیرشاخه ای از پیشرانه ی HoWL)، ارائه ی خدمات بازاریابی دیجیتال  شامل آموزش، مشاوره، راه اندازی و راهبری وب سایت ها و شبکه های اجتماعی و همچنین تولید محتوای مناسب برای آن هاست.

چنانچه از چالش های فروش و هیجان مواجه با آن ها لذت می برید، به جمع ما بیپوندید! با فراگیری آموزش های اجمالی لازم، شما مهارت مناسبی را برای معرفی محصولات خدماتی نوفه به دست خواهید آورد تا یک معارفه ی حرفه ای با مشتری را مدیریت کنید.

این کار به صورت دورکاری (Remote Work) و برمبنای دریافت پورسانت (Commission) می باشد. در حال حاضر این شغل به صورت کار در دفتر و برمبنای دریافت حقوق ثابت و پورسانت است. شما از محل فروش بسته های راه اندازی وب سایت و بسته های مدیریت و بازاریابی  وب سایت و شبکه های اجتماعی به صورت ماهانه درآمد کسب خواهید کرد. همچنین اگر زمینه ی کسب و کار مشتری شما مربوط به آموزش باشد، می توانید دوره های آموزشی آن را تحت شرایط خاصی در فروشگاه اینترنتی نوفه به فروش برسانید و از سود حاصل از این فروش نیز دریافت مالی داشته باشید.

درصورت تمایل، فرم “درخواست فروش برای نوفه” را تکمیل و ارسال کنید تا شرایط همکاری و توضیحات بیشتر به شما ارائه گردد.

Become a Marketer!

نوفه Noofeh

درخواست تولید محتوا برای نوفه ۲#

نوع درخواست: فرصت شغلی
گروه مخاطب: نویسندگان و مترجمان
وضعیت دریافت درخواست: باز است.

اگر نویسنده و یا مترجم هستید و به تهیه ی مقالات غیرتخصصی مجله ی سرگرمی نوفه و یا تولید محتوای وب سایت ها و شبکه های اجتماعی سایر مشتریان ما علاقه مندید، می توانید آمادگی خود را با تکمیل و ارسال فرم “درخواست تولید محتوا برای نوفه” اعلام کنید. به زودی شرایط همکاری و اطلاعات لازم را برای شما می فرستیم.

این موقعیت شغلی به صورت دورکاری (Remote Work) و برمبنای دست مزد (Fee) می باشد. شما از محل تولید ماهانه ی مقالات کسب درآمد خواهید کرد.

به جمع نویسندگان نوفه بپیوندید!

نوفه Noofeh

درخواست فروش محصولات آموزشی ۳#

نوع درخواست: فرصت همکاری
گروه مخاطب: موسسات آموزشی و باشگاه های ورزشی
وضعیت دریافت درخواست: باز است.

اگر صاحب یک آموزشگاه، باشگاه ورزشی و یا آکادمی حرفه ای و مطرح با ویژگی های خاص هستید، می توانید محصولات آموزشی خود مانند دوره ها و کالاهای آموزشی را بر روی فروشگاه اینترنتی نوفه (پیشرانه ی Hawk) به فروش برسانید و از خدمات ارزشمندی که نوفه به طور رایگان و به عنوان ارزش افزوده در اختیار شما قرار می دهد بهره مند شوید. این خدمات شامل رپورتاژ آگهی های ماهانه، ترویج دوره های آموزشی از طریق شبکه های اجتماعی آموزشگاه های طرف قراردادِ نوفه به صورت تهاتری و بازاریابی های مشارکتی بین آموزشگاهی می باشد.

در صورت تمایل فرم “درخواست فروش محصولات آموزشی” را تکمیل و ارسال فرمایید تا شرایط و اطلاعات لازم برای شما فرستاده شود.

آیا یک کسب و کار آموزشی دارید؟

نوفه Noofeh

Call Now Button
logo-samandehi