یکشنبه, ۶ مهر, ۱۳۹۹

مسابقه بندبازی های فکری

بندبازی های فکری نوفه، مسابقه ای با چالش های جالب است که ذهن شما را وَرز می دهد. در این ورزشِ فکری شرکت کنید و جایزه های ارزشمند برنده شوید.

مسابقه ی بندبازی های فکری نوفه

مسابقه ی بندبازی های فکری نوفه، یک مسابقه ی جالبِ هوش و خلاقیت با سطحِ آماتوری و آزاد برای عموم است که در یک مرحله انجام می شود. شرکت کنندگان باید به ده تستِ هوش به صورت آنلاین پاسخ بدهند. به افرادی که در کمترین زمان، بیشترین پاسخ درست و کمترین پاسخ اشتباه را داده باشند، بدون قرعه کشی جایزه های نقدی و غیر نقدی ارزشمندی تقدیم خواهد شد. برندگان از طریق وب سایت مجله ی سرگرمی و صفحه ی اینستاگرام نوفه اعلام می شوند.

مراحل شرکت در مسابقه:

۱- به منظور مشارکت در ترویج مسابقه و ارتقا سطحِ آن برای اهدای جوایزِ بزرگتر و بیشتر، ابتدا صفحه ی اینستاگرام نوفه به نشانی instagram.com/HiNoofeh را فالو کنید و پستِ مربوط به مسابقه ی بندبازی های فکری (آخرین پست) را لایک و دستِ کم سه نفر را در قسمت کامنت ها مِنشِن نمایید.

۲- سپس با ایمیل معتبر و شماره ی تلفن همراه و مشخصات واقعی خود، در فروشگاه اینترنتی نوفه ثبت نام نمایید و تیکتِ شرکت در مسابقه ی بندبازی های فکری نوفه به ارزش ۲۰۰۰ تومان را به صورت آنلاین خریداری کنید. پس از خریدِ موفق، کُدِ مرجعِ سفارش و لینک ورودِ به صفحه ی پرسشنامه ی مسابقه، برای شما پیامک و ایمیل خواهد شد. کد مرجع سفارش شما در حساب کاربریتان در فروشگاه نوفه، در بخش تاریخچه ی سفارشات (سفارشات اخیر من) نیز قابل مشاهده می باشد.

۳- اکنون به منظورِ پاسخگوییِ آنلاین به پرسش های هوش، روی لینک پیامک شده کلیک کنید تا وارد صفحه ی پرسشنامه شوید. پس از ورود به این صفحه، نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، ایمیل، سنِ واقعی و کد مرجع سفارشتان را با دقت در فرم مربوطه وارد نمایید. توجه داشته باشید که این اطلاعات باید دقیقا مطابق اطلاعاتی باشد که با آن، حساب کاربریتان را در فروشگاه اینترنتی نوفه ایجاد کرده اید. حالا روی دکمه ی “بعدی” کلیک کرده و به پرسش ها پاسخ بدهید.

به منظور مشارکت در ترویج مسابقه و ارتقا سطحِ آن برای اهدای جوایزِ بزرگتر و بیشتر، آن را به آشنایانتان معرفی کنید:

تذکرات مهم:
عدم انجام هریک از مراحل بالا، سبب حذف شما از مسابقه می شود.
■ شما نمی توانید برای فرد دیگری تیکت خریداری کنید. هر شرکت کننده باید در فروشگاه اینترنتی نوفه با مشخصات واقعی خود، حساب کاربری ایجاد نماید و فقط از طریق حساب کاربری خودش نسبت به خرید تیکت اقدام کند.
■ شما فقط یک بار می توانید از کد مرجع سفارشتان برای شرکت در مسابقه استفاده کنید. چنانچه بیش از یک بار از آن استفاده نمایید، از مسابقه حذف خواهید شد. در صورت تمایل به شرکت دوباره در مسابقه، باید تیکت جدید بخرید.
■ چنانچه شرکت کننده ای به دلیل عدم رعایت قوانین و یا نادیده گرفتن شرایط مسابقه از مسابقه حذف شود، وجه خرید تیکت به او بازپرداخت نخواهد شد.

زمانبندی ها:
■ مهلت خرید تیکت و پاسخ دهی به پرسش های هوش فقط تا پایان روز سی ام بهمن سال ۱۳۹۸ می باشد.
■ پس از بررسی همه ی نتایج، برندگانِ مسابقه در نیمه ی دوم اسفند سال ۱۳۹۸ از طریق وب سایت و صفحه ی اینستاگرام نوفه اعلام خواهند شد و جوایز ارزشمندی به ایشان اعطا خواهد گشت.

در مورد پرسش ها:
■ در مسابقه، هر فرد ده پرسشِ تصادفی هوشِ دریافت می کند به طوری که آزمون های همه ی شرکت کنندگان از سطحِ دشواری یکسانی برخوردار باشد.
■ علاوه بر سوالات تستی، پرسش ها ممکن است به صورتِ جای خالی، بله یا خیر و … نیز باشند.
■ پرسش ها لزوما دشوار نیستند بلکه ممکن است بسیار ساده اما دارای نکات انحرافی جالب باشند؛ با تامل و ذکاوت می توان به آن ها پاسخ درست داد.

نمونه ی یک پرسش: در پایان یک جلسه ی کاری، چهار نفر با هم دست می دهند. در کل چند دست دادن انجام می شود؟

۱- چهار   ۲- پنج   ۳- شش   ۴- هفت   ۵- هشت

پاسخ درست: گزینه ی ۳

در مورد پاسخ ها:
■ برای پرسش های چند گزینه ای، هر پاسخ صحیح ۴ امتیاز و هر پاسخ غلط ۱- امتیاز دارد.
■ زمان پاسخگویی به پرسش های آزمون ۸ دقیقه است. چنانچه زودتر از این زمان آزمون را به پایان رساندید، سریعا روی دکمه ی “پایان آزمون” کلیک کنید تا زمان کمتری برای پاسخگویی شما ثبت شود.
■ پرسشنامه ها با دقت توسط سیستم تصحیح می شود و به شرکت کنندگان نمره تعلق می گیرد. همچنین زمان پاسخگویی شرکت کننده ها ثبت می گردد. معیار انتخاب برندگان کسب بیشترین امتیاز در کمترین زمان ممکن است.
■ کودکان می توانند از بزرگترهای خود برای پاسخ به پرسش ها یاری بگیرند، مشروط به آنکه حساب کاربری فروشگاه و فرم پرسشنامه با مشخصات واقعی کودک تنظیم شده باشد. برای کودکان نیز هدایایی در نظر گرفته شده است.

برندگان و جوایز:
■ به نفر اول مسابقه، یک نیم سکه ی بهار آزادی تقدیم خواهد شد.
■ جوایز غیرنقدی ارزشمندی نیز به چند برنده ی برترِ دیگر اعطا می گردد.
■ برندگان ملزم به ارائه ی تصویر کارت ملی خود می باشند تا اطلاعات آن ها با کارت ملی شان مطابقت داده شود.

اعتماد سازی: رسانه ی دیجیتال نوفه با شماره ی ثبت برند ۳۴۱۳۵۵، دارای پروانه ی کسب از اتحادیه ی کشوری کسب و کارهای مجازی، نماد ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و مجوز سازمان نظام صنفی کشور می باشد و همچنین عضو انجمن انفورماتیک ایران است.

شرکت در قرعه کشی!
300.000 تومان
فردا دوباره...
خالی!
200.000 تومان
آخرین مقاله
پوچ
100.000 تومان
نشد!
یک خطای دید
تخفیف فروشگاه
این بار نه!
با یک سرگرمی ساده جایزه ببرید!
لطفا ایمیل خود را وارد کنید و سپس گردونه را بچرخانید.
قوانین بازی:
  • هر نفر می تواند فقط یک بار در هر 24 ساعت بازی کند.
  • شرکت کنندگان باید فالور صفحه ی اینستاگرام نوفه (HiNoofeh) باشند.
  • برندگان باید رسید بانکی جایزه را با منشن HiNoofeh در صفحه ی اینستاگرام خود استوری نمایند.
  • برنده گان در استوری صفحه ی اینستاگرام نوفه معرفی و منشن خواهند شد.
  • تقلب کنندگان از بازی حذف می شوند.