اینلاین مقدماتی پرسیس

250,000 تومان بدون مالیات.

187,500 تومان بدون مالیات.

419 مورد موجودی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

تاتی تاتی های اسکیتی با پرسیس!

توسط آکادمی اسکیت پرسیس - لطفا پیش از خرید به شرایط ارائه ی خدمات مجموعه ی پرسیس دقت فرمایید. (کلیک کنید)

توجه: پیش از خرید، برای هماهنگی، زمانبندی و دریافت اطلاعات دوره ی آموزشی با آکادمی اسکیت پرسیس تماس بگیرید. تلفن: 09900272880 و 09900272881

30 نفر مدرس خانم و آقا
نیمه خصوصی و خصوصی
10 جلسه ی یک ساعته
در چهار سطح
تهران
سه راه تهرانپارس

آموزش اسکیت را آکادمیک آغاز کنید!

بدون شک آکادمی اسکیت پرسیس، در فهرست باشگاه های برتر اسکیت ایران قرار دارد. این باشگاه بزرگ و مجهز به اتکای تخصص و تجربه ی مربی برجسته ی فدراسیون اسکیت، سرکار خانم سوگند دوستی مدیریت می شود و از این گذشته تیم مربیگری درخشانی زبر نظر ایشان به تربیت ورزشکاران مشغولند. این مجموعه دارای یک پیست بسیار عالی است و علاقه مندان این امکان را دارند که در تمام فصول تمرینات حرفه ای خود را انجام دهند.

مانند هر مهارت دیگری، آموزش های مقدماتی اسکیت نیز از حساسیت های ویژه ای برخوردار است. از این رو در سایه ی سبک های آموزشی پرسیس که مطابق استاندارد های جهانی است، می توانید گام های نخستین در این رشته ی ورزشی را مطمئن بردارید...

دوره های مقدماتی اسکیت اینلاین، برای رده ی سنی زیر هفت سال، در چهار سطح و برای رده ی سنی بالای هفت سال در سه سطح آموزش داده می شود. هر سطح شامل 10 جلسه ی یک ساعته برای روزهای زوج و فرد است. علاقه مندان می توانند این آموزش ها را به صورت نیمه خصوصی و یا خصوصی فرا گیرند. در صورتیکه در پایان 10 جلسه، مهارت های لازم را فرا نگرفته باشید، به تعداد مورد نیاز برایتان جلسات رایگان برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره و سایر دوره های رشته های تخصصی اسکیت، می توانید به وب سایت آکادمی پرسیس سر بزنید؛ فقط کافیست که اینجا کلیک کنید.

مــزایا
مــعایب