اینلاین تخصصی هاکی پرسیس

300,000 تومان بدون مالیات.

225,000 تومان بدون مالیات.

60 مورد موجودی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

گلادیاتورها! به پیش...

توسط آکادمی اسکیت پرسیس - لطفا پیش از خرید به شرایط ارائه ی خدمات مجموعه ی پرسیس دقت فرمایید. (کلیک کنید)

توجه: پیش از خرید، برای هماهنگی، زمانبندی و دریافت اطلاعات دوره ی آموزشی با آکادمی اسکیت پرسیس تماس بگیرید. تلفن: 09900272880 و 09900272881

بهروز افشار
گروهی و خصوصی
10 جلسه ی یک ساعته
بدون سطح بندی
تهران
سه راه تهرانپارس

تجربه ی کار تیمی در یک ورزش حرفه ای!

هیجان و تکاپوی بازیکنان اسکیت هاکی با آن لباس های عجیب که شبیه زره و کلاه خود است، میدان بازی را به میدان جنگ تبدیل می کند. اگر از تصمیم گیری های آنی و کار گروهی و استراتژی های نبرد خوشتان می آید، اسکیت هاکی برای شما ابداع شده است. شما می توانید آینده ی ورزشی بسیار درخشانی را برای این ورزش درجه یک متصور باشید و خود را تا مسابقات المپیک بالا بکشید! پرسیس یک زمین بازی فوق العاده زیبا برای هاکی دارد. جناب آقای بهروز افشار، مربی فوق حرفه ای هاکی، منتظر است تا سختگیری های معروفش را به جان شما بیاندازد و از شما یک گلادیاتور تمام عیار بسازد! آماده اید؟!

کلاس های آموزش اسکیت هاکی، در روزهای شنبه و چهارشنبه، ساعت 19 برگزار می شود. هر جلسه یک ساعت است و شما می توانید به صورت گروهی و یا خصوصی آموزش ها را فرا بگیرید. پس از 10 جلسه نیاز به ثبت نام مجدد می باشد و این روند تا آمادگی کامل شما برای اعزام به مسابقات حرفه ای ادامه خواهد داشت. تا زمانی که در عضویت باشگاه باشید می توانید به صورت رایگان از امکانات متنوع استفاده کنید!

بدون شک آکادمی اسکیت پرسیس، در فهرست باشگاه های برتر اسکیت ایران قرار دارد. این باشگاه بزرگ و مجهز به اتکای تخصص و تجربه ی مربی برجسته ی فدراسیون اسکیت، سرکار خانم سوگند دوستی مدیریت می شود و از این گذشته تیم مربیگری درخشانی زبر نظر ایشان به تربیت ورزشکاران مشغولند. این مجموعه دارای یک پیست بسیار عالی است و علاقه مندان این امکان را پیدا می کنند که در تمام فصول تمرینات حرفه ای خود را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره و سایر دوره های رشته های تخصصی اسکیت، می توانید به وب سایت آکادمی پرسیس سر بزنید؛ فقط کافیست که اینجا کلیک کنید.

مــزایا
  • اداره مدرک پایان دوره
  • ارائه گزارش پس از هر جلسه
  • استفاده رایگان از زمین
  • اعزام به مسابقات
مــعایب