اینلاین تخصصی سرعت پرسیس

300,000 تومان بدون مالیات.

225,000 تومان بدون مالیات.

60 مورد موجودی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

با سرعت باد! ووووو ...

توسط آکادمی اسکیت پرسیس - لطفا پیش از خرید به شرایط ارائه ی خدمات مجموعه ی پرسیس دقت فرمایید. (کلیک کنید)

توجه: پیش از خرید، برای هماهنگی، زمانبندی و دریافت اطلاعات دوره ی آموزشی با آکادمی اسکیت پرسیس تماس بگیرید. تلفن: 09900272880 و 09900272881

دو مربی متخصص
گروهی و خصوصی
10 جلسه ی یک ساعته
بدون سطح بندی
تهران
سه راه تهرانپارس

آموزش اسکیت سرعت در یک باشگاه فضایی!

یکی از پرطرفدارترین رشته های تخصصی اسکیت، اسکیت سرعتی است. هیجان برای علاقه مندان به این رشته همیشه در اوج خود قرار دارد: ورزشکار بر روی چرخ های غلتان مانند باد در زمین جولان می دهد و نفس را در سینه ها حبس می کند.

یکی از ایمن ترین پیست های تمرین اسکیت سرعت را در باشگاه پرسیس سراغ بگیرید. کف استاندارد، دردِ زمین خوردن های احتمالی را به لذت تبدیل می کند و لج جاذبه را حسابی در می آورد. اگر کوشا باشید و دوره های مقدماتی و پیشرفته ی این گرایش را به خوبی پشت سر بگذارید، آکادمی پرسیس شما را به مسابقات اعزام خواهد کرد و مادامی که در عضویت باشگاه هستید، ورودتان به زمین رایگان است!

کلاس های آموزش اسکیت سرعت در روزهای فرد، ساعت 16 تا 17 برگزار می شود. هر جلسه یک ساعت می باشد و شما می توانید به صورت گروهی و یا خصوصی آموزش ها را فرا بگیرید. پس از 10 جلسه نیاز به ثبت نام مجدد می باشد و این روند تا آمادگی کامل شما برای اعزام به مسابقات حرفه ای ادامه خواهد داشت.

بدون شک آکادمی اسکیت پرسیس، در فهرست باشگاه های برتر اسکیت ایران قرار دارد. این باشگاه بزرگ و مجهز به اتکای تخصص و تجربه ی مربی برجسته ی فدراسیون اسکیت، سرکار خانم سوگند دوستی مدیریت می شود و از این گذشته تیم مربیگری درخشانی زبر نظر ایشان به تربیت ورزشکاران مشغولند. این مجموعه دارای یک پیست بسیار عالی است و علاقه مندان این امکان را پیدا می کنند که در تمام فصول تمرینات حرفه ای خود را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره و سایر دوره های رشته های تخصصی اسکیت، می توانید به وب سایت آکادمی پرسیس سر بزنید؛ فقط کافیست که اینجا کلیک کنید.

مــزایا
  • ارائه مدرک پایان دوره
  • ارائه گزارش پس از هر جلسه
  • استفاده رایگان از زمین
مــعایب