اینلاین تخصصی نمایشی پرسیس

300,000 تومان بدون مالیات.

225,000 تومان بدون مالیات.

60 مورد موجودی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

حرکت های زیبایت را زیر نظر دارم!

توسط آکادمی اسکیت پرسیس - لطفا پیش از خرید به شرایط ارائه ی خدمات مجموعه ی پرسیس دقت فرمایید. (کلیک کنید)

توجه: پیش از خرید، برای هماهنگی، زمانبندی و دریافت اطلاعات دوره ی آموزشی با آکادمی اسکیت پرسیس تماس بگیرید. تلفن: 09900272880 و 09900272881

دو مربی متخصص
گروهی و خصوصی
10 جلسه ی یک ساعته
بدون سطح بندی
تهران
سه راه تهرانپارس

بیا کلوب اسکیت بازای نمایشی پرسیس، بچرخ تا بچرخیم!

اگر از انعطاف بدنی خوبی برخوردارید و یا از حرکات خاص و موزون ورزشی لذت می برید، پس شما برای اسکیت نمایشی ساخته شده اید. این یک مهارت هنری محسوب می شود و در دنیا طرفداران خاص خود را دارد. شما سرعت و تعادل رو آمیخته با هم در حرکات بی نظیر و دشوار به نمایش خواهید گذاشت و رویاهای رنگی تماشاچیان را زنده خواهید کرد...

کلاس های آموزش اسکیت نمایشی در روزهای شنبه و چهارشنبه، ساعت 18 تا 19 برگزار می شود. هر جلسه یک ساعت می باشد و شما می توانید به صورت گروهی و یا خصوصی آموزش ها را فرا بگیرید. پس از 10 جلسه نیاز به ثبت نام مجدد می باشد و این روند تا آمادگی کامل شما برای اعزام به مسابقات حرفه ای ادامه خواهد داشت. در عضویت باشگاه باقی بمانید و به صورت رایگان از امکانات متنوع آن استفاده کنید!

بدون شک آکادمی اسکیت پرسیس، در فهرست باشگاه های برتر اسکیت ایران قرار دارد. این باشگاه بزرگ و مجهز به اتکای تخصص و تجربه ی مربی برجسته ی فدراسیون اسکیت، سرکار خانم سوگند دوستی مدیریت می شود و از این گذشته تیم مربیگری درخشانی زبر نظر ایشان به تربیت ورزشکاران مشغولند. این مجموعه دارای یک پیست بسیار عالی است و علاقه مندان این امکان را پیدا می کنند که در تمام فصول تمرینات حرفه ای خود را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره و سایر دوره های رشته های تخصصی اسکیت، می توانید به وب سایت آکادمی پرسیس سر بزنید؛ فقط کافیست که اینجا کلیک کنید.

مــزایا
  • ارائه مدرک پایان دوره
  • ارائه گزارش پس از هر جلسه
  • استفاده رایگان از زمین
  • اعزام به مسابقات
مــعایب