اینلاین تخصصی سبک آزاد فری استایل پرسیس

300,000 تومان بدون مالیات.

225,000 تومان بدون مالیات.

60 مورد موجودی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

سَبکت را می پسندم!

توسط آکادمی اسکیت پرسیس - لطفا پیش از خرید به شرایط ارائه ی خدمات مجموعه ی پرسیس دقت فرمایید. (کلیک کنید)

توجه: پیش از خرید، برای هماهنگی، زمانبندی و دریافت اطلاعات دوره ی آموزشی با آکادمی اسکیت پرسیس تماس بگیرید. تلفن: 09900272880 و 09900272881

دو مربی متخصص
گروهی و خصوصی
10 جلسه ی یک ساعته
بدون سطح بندی
تهران
سه راه تهرانپارس

باشگاه پرسیس و سبک های آزادِ آزاد!

اگر عاشق پشت سر گذشتن موانع کوچک با حرکت های خاص و زیبا هستید، می توانید این رشته ی تخصصی اسکیت اینلاین را انتخاب کنید. سرعت عمل و دقت با تمرین زیاد زیر نظر مربیان پرسیس، تبدیل به دو ابزار کارامد برای انجام حرکت های ریز و تکنیکی می شوند.

کلاس های آموزش اسکیت سبک آزاد یا همان فری استایل، در روزهای شنبه و چهارشنبه، ساعت 17 تا 18 برگزار می شود. هر جلسه یک ساعت است و شما می توانید به صورت گروهی و یا خصوصی آموزش ها را فرا بگیرید. پس از 10 جلسه نیاز به ثبت نام مجدد می باشد و این روند تا آمادگی کامل شما برای اعزام به مسابقات حرفه ای ادامه خواهد داشت. تا زمانی که در عضویت باشگاه باشید می توانید به صورت رایگان از امکانات متنوع استفاده کنید!

بدون شک آکادمی اسکیت پرسیس، در فهرست باشگاه های برتر اسکیت ایران قرار دارد. این باشگاه بزرگ و مجهز به اتکای تخصص و تجربه ی مربی برجسته ی فدراسیون اسکیت، سرکار خانم سوگند دوستی مدیریت می شود و از این گذشته تیم مربیگری درخشانی زبر نظر ایشان به تربیت ورزشکاران مشغولند. این مجموعه دارای یک پیست بسیار عالی است و علاقه مندان این امکان را پیدا می کنند که در تمام فصول تمرینات حرفه ای خود را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره و سایر دوره های رشته های تخصصی اسکیت، می توانید به وب سایت آکادمی پرسیس سر بزنید؛ فقط کافیست که اینجا کلیک کنید.

مــزایا
  • ارائه مدرک پایان دوره
  • ارائه گزارش پس از هر جلسه
  • استفاده رایگان از زمین
  • اعزام به مسابقات
مــعایب