بازیگری کودک و نوجوان پانیذ

1,950,000 تومان بدون مالیات.

1,755,000 تومان بدون مالیات.

450 مورد موجودی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

از سکوی پرتابِ پانیذ، سوپراستار شو!

مدرسه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ

توسط مدرسه ی بازیگری پانیذ - لطفا پیش از خرید به شرایط ارائه ی خدمات مجموعه ی پانیذ دقت فرمایید. (کلیک کنید)

توجه: پیش از خرید، برای هماهنگی، زمانبندی و دریافت اطلاعات دوره ی آموزشی، با مدرسه ی بازیگری پانیذ تماس بگیرید. تلفن: 02177052633

14 مدرس تخصصی
گروهی
ترم 3 ماهه
مقدماتی، میانی، تکمیلی
تهران
رسالت

پانیذ، پُر افتخارترین مدرسه ی بازیگری کودک و نوجوانِ ایران!

اگر از همین کودکی رویای بازیگر شدن را در سر دارید، باید بدانید که فرشِ قرمزِ جشنواره های پر زرق و برق تئاتر و سینما، درست از وسطِ مدرسه ی بازیگری پانیذ می گذرد! پانیذ یک آموزشگاه حرفه ای با دستاوردها و افتخارات بسیار درخشان است. در این آموزشگاه شما زیر نظر برجسته ترین مدرسین تئاتر و سینمای کشور آموزش خواهید دید و با حضور در جشنواره های بزرگ و متعدد بهتر از هر جای دیگر دیده خواهید شد تا برای شرکت در کارهای حرفه ای مورد انتخاب کارگردان ها قرار بگیرید.

در آموزشگاه پانیذ، 14 آیتم درسی طی سه ترمِ مقدماتی، میانی و تکمیلی ارائه می گردد و هنرجویان در پایان هر ترم مدرک رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت خواهند نمود. این 14 آیتم آموزشی از این قرارند:

■ مبانی حرکت
■ تحلیل نقش
■ نمایش خلاق
■ تئاتر درمانی
■ کارگاه تئاتر و بازیگری
■ فن بیان
■ تربیت حس
■ تحلیل و بررسی فیلم
■ بازیگری مقابل دوربین
■ شخصیت شناسی
■ بداهه پردازی
■ شاهنامه خوانی
■ زبان بدن
■ اجرای نمایش

شما می توانید به صورت ترم های 3 ماهه ی دو روز در هفته و یا ترم های 6 ماهه ی یک روز در هفته ثبت نام کنید. با ثبت نام دوره های آموزش بازیگری پانیذ از روی نوفه، 5 درصد تخفیف ویژه تقدیم شما خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش بازیگری کودک و نوجوان، می توانید به وب سایت مدرسه ی بازیگری پانیذ سر بزنید؛ فقط کافیست که اینجا کلیک کنید.

مــزایا
مــعایب