شبکه ی کاری نوفه، متشکل از کارشناسان و مدیران فروشِ درجه یک و فوق مستعد در سراسر ایران می باشد. اعضای این شبکه زیر نظر دفتر مرکزی نوفه و به روشِ حضوری یا دورکاری برای فروشِ خدماتِ بازاریابیِ دیجیتال به کسب و کارها (خدماتی شامل راه اندازی و پشتیبانی وب سایت ها و شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و سئو و تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی) راهنمایی و مدیریت می شوند.

متقاضیان با تکمیل و ارسال فُرمِ مربوطه و پس از ارزیابی اولیه و مصاحبه، چنانچه تحصیلات و تخصص مناسب، سابقه ی کاری مرتبط و به طور کلی شرایط لازم برای عضویت و فعالیت در این شبکه را داشته باشند، طی یک دوره ی آموزشی حرفه ای چند ساعته مبانی بازاریابی دیجیتال و روش های فروشِ محصولات نوفه را فرا خواهند گرفت و همگام با آن شروع به کار خواهند کرد.

کارِ بازاریابی و فروش اعضای شبکه می تواند به صورت دورکاری با به کار گیریِ فناوری های ارتباطی مانند ایمیلینگ، تیکتینگ، ژئوفنسینگ و ویدیو کنفرانس انجام شود و فعالیت ها با استفاده از نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) راهبری می گردد. بنا بر نوع همکاری، درآمد کارشناسان فروش بر اساس دریافت حقوق ثابت و پورسانت است؛ همچنین کارشناسان فروش می توانند از محل فروش کارشناسان دیگر که تحت مدیریت و آموزش آن ها خواهند بود نیز درآمد کسب کنند.

اگر فردی موفق، خوداتکا، توانمند، مسئولیت پذیر، باهوش و پرانرژی و به دنبال توسعه ی فردی و سازمانی هستید و از زبان انگلیسی، کامپیوتر و اینترنت هم کمی سر در می آورید و نیز شیفته ی چالش های فروش و نشست های کاری می باشید و می توانید روش های ارتباط موثر با مشتریان را یاد بگیرید و با استعداد شگرفی اجرا کنید، با تکمیل و ارسال فرمِ درخواست فروش برای نوفه ۱#، به شبکه ی کاری نوفه بپیوندید.

تماس با نوفه