شبکه ی دورکاری (برای) نوفه، متشکل از کارشناسان و مدیران فروشِ درجه یک و فوق مستعد در سراسر ایران می باشد. اعضای این شبکه زیر نظر دفتر مرکزی نوفه و به روشِ دورکاری برای فروشِ خدماتِ بازاریابیِ دیجیتال به کسب و کارها (خدماتی شامل راه اندازی و پشتیبانی وب سایت ها و شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و سئو و تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی) به صورت آنلاین راهنمایی و مدیریت می شوند.

متقاضیان با تکمیل و ارسال فُرمِ مربوطه و پس از ارزیابی اولیه و مصاحبه ی آنلاین، چنانچه تحصیلات و تخصص مربوطه، سابقه ی کاری مرتبط و به طور کلی شرایط لازم برای عضویت و فعالیت در این شبکه را داشته باشند، طی یک دوره ی آموزشی حرفه ای چند ساعته با استفاده از ویدئو کنفرانس مبانی بازاریابی دیجیتال و روش های فروشِ محصولات نوفه را فرا خواهند گرفت و همگام با آن شروع به کار خواهند کرد.

کارِ بازاریابی و فروش اعضای شبکه کاملا به صورت دورکاری با به کار گیریِ فناوری های ارتباطی مانند ایمیلینگ، تیکتینگ و ویدیو کنفرانس انجام می شود و با استفاده از نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) راهبری می گردد. درآمد کارشناسان فروش بر مبنای دریافت پورسانت است و در شرایطی حقوق ثابت نیز به آن ها تعلق خواهد گرفت.

اگر فردی موفق، خوداتکا، توانمند، مسئولیت پذیر، باهوش و پرانرژی و به دنبال توسعه ی فردی و سازمانی هستید و از زبان انگلیسی، کامپیوتر و اینترنت هم کمی سر در می آورید و نیز شیفته ی چالش های فروش و نشست های کاری می باشید و می توانید روش های ارتباط موثر با مشتریان را یاد بگیرید و با استعداد شگرفی اجرا کنید، با تکمیل و ارسال فرمِ درخواست فروش برای نوفه ۱#، به شبکه ی دورکاری نوفه بپیوندید.

Call Now Button